Zwalcza takie objawy przeziębienia i grypy jak:


  • Gorączka
  • Ból głowy
  • Katar
  • Kaszel
  • Ból gardła
  • Zapalenie zatok
  • Bóle mięśniowe i kostno-stawowe
 

Skład


 

Paracetamol (300 mg)


Pseudoefedryna (30 mg)


Dekstrometorfan (12 mg)

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Gripblocker Express (Paracetamolum + Pseudoefedrini Hydrochloridum + Dextrometorphani Hydrobromidum), Skład i postać: 1 kapsułka miękka zawiera: 300mg paracetamolu, 30mg chlorowodorku pseudoefedryny, 12mg bromowodorku dekstrometorfanu. Wskazania: doraźne leczenie objawów przeziębienia, grypy, stanów grypopodobnych, zapalenia zatok przynosowych (gorączka, katar, kaszel, ból głowy, ból gardła, bóle mięśniowe i kostno-stawowe). Przeciwwskazania: nadwrażliwość na substancje czynne lub którąkolwiek substancję pomocniczą. Jednoczesne stosowanie innych leków zawierających paracetamol, wrodzony niedobór dehydrogenazy glukozo-6-fosforanowej, stosowanie inhibitorów MAO i okres do 2 tygodni od zaprzestania ich przyjmowania, ciężka niewydolność nerek lub wątroby, ciężkie nadciśnienie tętnicze, choroba niedokrwienna serca, choroba alkoholowa, astma oskrzelowa. Nie stosować w ciąży i w okresie karmienia piersią. Dziedziczna konstytucyjna hiperbilirubinemia (np. choroba Gilberta). Nie stosować u dzieci w wieku poniżej 6 lat. Podmiot odpowiedzialny: „PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCJI FARMACEUTYCZNEJ HASCO-LEK” S.A. 51-131 Wrocław, ul. Żmigrodzka 242E